Посольство України у Державі Катар

, Київ 16:20

Щодо планів проведення міжнародної виставки “COVERTECH-2017” в Катарі

18 квітня 2017, 11:28

З 10 по 12 жовтня 2017 року в столиці Держави Катар м.Доха відбудеться 4-а Міжнародна виставка оздоблювальних матеріалів та елементів декору “COVERTECH - 2017”.

Головним організатором виставки є група компаній Ibhar Enterprises Group (P.O.Box 92942, Doha, Qatar) за підтримки міжнародної Організації з промислового консалтингу країн Перської затоки (Gulf Organization for Industrial Consulting - GOIC), яка спеціалізується на наданні консалтингових послуг у сфері промисловості в державах Затоки.

До участі у форумі оргкомітетом запрошуються представники провідних міжнародних компаній та підприємств, які спеціалізуються на виробництві будівельних і покрівельних матеріалів, фасадних поверхонь, підлог, керамічної плитки, паркету, шпалер тощо, зацікавлені у встановленні контактів з представниками катарського бізнесу в зазначених сферах, участі в реалізації інфраструктурних проектів в Катарі, зокрема у рамках підготовки країни до чемпіонату світу з футболу у 2022 р. Організаторами вже розпочато активну рекламну компанію в ЗМІ Катару.

Очікується участь у роботі виставки близько 80 місцевих та іноземних компаній. Детальну інформацію щодо умов участі, порядку оформлення необхідних документів можна отримати від організаторів:

Mr. Ahmed Yehia, Project Coordinator

EMAIL:a.yehia@ibharexpo.com, Mobile: +974 55063520,

а також на сайті: http://www.covertech-qatar.com/

У 2016 р. у виставці “COVERTECH - 2016” нашу державу, за сприяння Посольства, представили 7 підприємств. На українських стендах була представлена продукція компаній Golden Tile, Barlinek Group, Sintelon, Slavyanski wallpapers, Edem Factory, Gold Art Line, Chernovol Art-Studio.

У разі зацікавленості представників українських профільних компаній взяти участь у згаданому заході, Посольство готове надати необхідне сприяння, у т.ч. у встановленні безпосередніх контактів з організаторами виставки.