Посольство України у Державі Катар

, Київ 16:30

Україна була репрезентована у “Project Qatar -2017”

12 травня 2017, 12:58

З 08 по 11 травня 2017 року у м. Доха (Держава Катар) під патронатом Прем’єр-міністра, Міністра внутрішніх справ Катару шейха Абдулли Аль Тані відбулась 14-а міжнародна будівельна виставка “Project Qatar” (http://www.projectqatar.com), в якій взяли участь близько 200 міжнародних і регіональних будівельних компаній.

Цей захід проводиться щорічно і вважається одним з найбільш впливових та масштабних форумів у Катарі у галузі будівельних матеріалів та технологій, сантехнічного і промислового обладнання, продукції важкого машинобудування.

В офіційній церемонії відкриття взяв участь Міністр економіки і торгівлі Катару шейх Ахмед Аль Тані, Міністр енергетики і промисловості Катару Мохаммед ас-Сада, глави акредитованого у Катарі дипломатичного корпусу, у т.ч. Посол України Євген Микитенко.

Україну на цьому заході представляли підприємство «Infomir» (м.Одеса), що спеціалізується на виготовленні приборів освітлення, а також транспортна компанія «ЕТК» (м.Харків). Крім того, у міжнародному семірі (workshop) з доповіддю про роль людських ресурсів у сучасному бізнесі виступила українка Ольга Ревіна.