Посольство України у Державі Катар

, Київ 16:20

Переговори заступника Міністра закордонних справ України Сергія Кислиці у МЗС Катару

15 травня 2017, 15:31

15 травня ц.р. у рамках візиту до м. Доха у зовнішньополітичному відомстві Катару відбулись зустріч і переговори заступника Міністра закордонних справ України Сергія Кислиці з Директором Департаменту Європи МЗС Катару Салємом Аль-Джебером, у ході яких сторони розглянули поточний стан українсько-катарського співробітництва, відзначили позитивну динаміку розвитку двосторонніх відносин у політичній, торговельно-економічній та гуманітарній сферах.

Співбесідники висловили задоволення високим рівнем взаємодії України і Катару у міжнародних організаціях.

Сергій Кислиця подякував за послідовну позицію Катару у питаннях підтримки міжнародних ініціатив України щодо захисту її незалежності, суверенітету та територіальної цілісності, насамперед, у рамках ГА ООН.

Окрему увагу приділено питанням мирного урегулювання конфліктів на Близькому Сході та на Африканському континенті, боротьбі з тероризмом, шляхам подолання наслідків, спричинених кризою біженців та ін.    

Відбулось обговорення перспектив обміну візитами найвищого рівня.

Домовлено про підтримку регулярних контактів між міністерствами закордонних справ  України і Держави Катар для координації дій з усього спектру питань порядку денного двосторонніх відносин.  

У переговорах взяли участь Посол України у Катарі Євген Микитенко та співробітники дипмісії.