Посольство України у Державі Катар

, Київ 16:28

У Катарі вшанували річницю Голодомору

26 листопада 2017, 11:59

26 листопада ц.р. у м. Доха  Посольство України у Державі Катар провело круглий стіл, присвячений вшануванню 85-их роковин Голодомору 1932-1933 рр. в Україні.

На заході виступив Посол України Євген Микитенко, який у своїй промові висвітлив жахливі події Голодомору 1932-1933 рр., інспірованого радянським режимом на чолі з Й.Сталіним.

Присутні вшанували жертв Голодомору хвилиною мовчання, а також проглянули присвячені Голодомору презентацію та документальний фільм.

Після цього між учасниками круглого столу відбувся жвавий обмін думками щодо побаченого з акцентом на важливості ширшої популяризації тематики Голодомору на Близькому Сході та у мусульманському світі з метою його визнання у майбутньому як акту геноциду проти українського народу.        

У дебатах взяли участь, зокрема, посли Болгарії, Боснії і Герцеговини ,Індонезії, Канади, Панами, Свазіленду, Сирії, Хорватії, тимчасові повірені Азербайджану, Грузії, Німеччини, Польщі, дипломати з інших дипмісій зарубіжних країн, а також представники ЗМІ.