Посольство України у Державі Катар

Київ 08:05

Держава Катар

Звертаємо увагу на те, що під час прибуття до Держави Катар забороняється мати при собі або перевозити деякі види тютютну і тютюнових виробів.

Перелік заборонених до ввезення на територію Держави Катар тютюнових виробів та предметів, що їх імітують:

1. Жувальний тютюн у будь-якому вигляді та під будь-якою назвою;

2. Електронні сигарети, електронні кальяни та пристрої для паління, що їх імітують;

3. Вид жувального тютюну "Насвай" у будь-якому вигляді та під будь-якою назвою;

4. Автоматичні пристрої, призначені для вироблення/продажу сигарет;

5. Матеріали, що пропагують, рекламують або інформують про тютюн та тютюнові вироби.

Страхування:

Безкоштовне медичне обслуговування в Катарі передбачене виключно для підданих Катару.

У разі, якщо Ви плануєте тимчасово перебувати в Катарі з туристичною, діловою чи приватною метою, бажано мати з собою діючий поліс медичного страхування, оскільки вартість послуг медичного обслуговування в Катарі є дуже високою (консультація у лікаря від 80 дол.США).

На території Держави Катар діють вимоги щодо обов’язкового медичного страхування у разі отримання посвідки на проживання в країні.

Мінімальна вартість полісу загальнодержавного медичного страхування в Катарі становить 100 катарських реала (орієнтовно 27 дол.США) на рік. Зазначений поліс діє у визначених державних полінклініках та лікарнях та не розповсюджується на приватні шпиталі.

Вартість полісу медичного страхування, який дає можливість отримати медичне обслуговування в приватних лікарнях, залежить від віку особи, яка планує придбати поліс, її фізичного стану, переліку лікарень, в яких він планує обслуговуватися тощо (як правило від 600 дол.США на рік на 1 особу).

 

Епідеміологічна ситуація:

Епідеміологічна ситуація в Катарі є безпечною. На території держави немає розповсюдження небезпечних інфекцій чи хвороб.

 

Корисні телефони:

Labour Department (щодо питань, пов’язаних з працевлаштуванням, вирішення трудових спорів тощо) – 974 44406406, 974 44508111, 974 44406537

Emergency (поліція чи швидка) – 999

Державний шпиталь «Hamad Medical Corporation» (швидка допомога) – 974 44393507

ДАІ – 974 44890666

 

Митні правила:

Окремі обмеження для ввозу на територію Катару:

- цигарки (не більше 400 цигарок)

- товари персонального вжитку, вартість яких не перевижує 3 000 катарських реалів (822 дол.США) не підлягають митному декларуванню та оподаткуванню, якщо вони не використовуватимуться з комерційною метою. Якщо вартість таких товарів перевищує вищезазначену суму або метою їхнього ввезення є комерція – ввізне мито становитиме 5% вартості товару.

 

Заборонено для ввозу на територію Держави Катар: Наркотики, алкогольні напої, легкозаймисті речовини, радіоактивні речовини, вибухові речовини, наркотики, товари з країн, імпорт з яких є заборонений, загальнозаборонені товари, на які розповсюджуються правила інтелектуальної власності, авторські права тощо.

Мапа

Консульські питання