Посольство України у Державі Катар

Київ 06:29

Українська художня виставка у Катарі

03 травня 2015, 14:04

02 травня ц.р. у Культурологічному центрі «Катара» (м. Доха, Держава Катар), під патронатом Посольства України, відкрилась виставка робіт українського художника Андрія Чорновола. У рамках вернісажу – близько 30 робіт юних художників, учнів Київського Палацу дітей та юнацтва віком від 6 до 12 років. Загалом на виставці було представлено понад 60 художніх полотен.

В офіційній церемонії взяли участь Генеральний директор центру «Катара» Халід Аль-Сулейти, посли Азербайджану, Індонезії, Ірану, Молдови, Польщі, Таджикистану, Угорщини, американські та грузинські дипломати, представники української громади, катарський істеблішмент та ін.

Українська художня виставка стала першим в історії двосторонніх відносин з Катаром культурологічним заходом, який довів налаштованість сторін до активізації взаємодії у галузі культурно-гуманітарного співробітництва.

Церемонія відкриття виставки, у якій, зокрема, взяв участь Посол України Євген Микитенко та співробітники української дипмісії, широко висвітлювалась катарськими друкованими ЗМІ та телебаченням.

Виставка працюватиме до 14 травня ц.р. включно.