Посольство України у Державі Катар

Київ 07:37

Переговори з керівництвом Національної бібіліотеки Катару

03 березня 2019, 13:55

3 березня 2019 року Посол України в Катарі Євген Микитенко провів зустріч з заступником Генерального директора Національної бібліотеки Катару Стюартом Хемілтоном, а також із головним бібліотекарем Патрісом Лендрі.

У ході зустрічі сторони обмінялися думками щодо шляхів розвитку співпраці між Національною бібліотекою Катару та українськими державними бібліотеками.

У контексті відзначення в Україні 148-ї річниці з дня народження видатної української письменниці та громадського діяча – Лесі Українки, а також напередодні святкування 205-ти річчя з дня народження найвидатнішого поета України Тараса Шевченка, Посол передав Національній бібліотеці Катару збірку віршів Лесі Українки та книгу вибраних творів Тараса Шевченка, перекладені арабською мовою.

Також у користування Національної бібліотеки Катару було передано Збірку документів та фотоматеріалів (англійською мовою), присвячених 100-річчю подій Української революції 1917-1921 років.

Керівництво бібліотеки висловило вдячність за поповнення фонду установи матеріалами про Україну, її історію та літературу, а також запевнило, що передані книги та матеріали вже найближчими днями будуть доступні для відвідувачів бібліотеки.