Посольство України у Державі Катар

Київ 06:22

Україна взяла участь у виставці «Project Qatar 2019» у Катарі

05 травня, 15:25

У період з 29 квітня по 01 травня 2019 р., у конференц-центрі м.Доха (Держава Катар) під патронатом Прем’єр-міністра, міністра внутрішніх справ Катару шейха Абдулли Аль Тані відбулась 16-а міжнародна виставка «Project Qatar 2019», яка вважається основною в країні спеціалізованою бізнес-виставкою у сфері будівництва та суміжних галузях.

Серед понад 500 міжнародних, регіональних і місцевих фірм, які взяли участь у форумі, Україна була представлена компанією DION з м.Київ, яка спеціалізується на проектуванні та створенні арт-символів для міст, промислових і комерційних об’єктів, значущих подій тощо.

На виставці було представлено 15 офіційних національних павільйонів країн-учасниць, зокрема Китаю, Туреччини, Алжиру, Німеччини, Австрії, Бельгії, Індії, Ірану, Італії, Кувейту, Пакистану, Польщі, Румунії, Росії та Великобританії.

Протягом роботи виставки український стенд відвідали співробітники української дипмісії у м.Доха, а також катарські та іноземні офіційні особи, підприємці, фахівці у галузі будівництва.