• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Паспортні дії
Опубліковано 01 листопада 2020 року о 13:20

Запис на консульський прийом з питань оформлення паспортів здійснюється виключно онлайн за посиланням https://online.mfa.gov.ua/  

Для економії Вашого часу після запису на консульський прийом засобами електронної черги просимо Вас надіслати листа з темою «Консульський прийом» на [email protected] До листа необхідно додати номер вашого телефону, копію Вашого паспорта для виїзду за кордон та зазначити перелік необхідних консульських дій з метою формування і відправки Вам ваучера для оплати консульського збору. 

 

Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон для новонародженої дитини здійснюється у три етапи:

 • Легалізація свідоцтва про народження. Звертаємо увагу на те, що для легалізації подається свідоцтво про народження (в Катарі це документ, який оформлений Департаментом громадського здоров’я на картонному бланку формату А5, а не копія свідоцтва про народження на бланку А4).
 • Реєстрація громадянства новонародженої особи
 • Оформлення паспорта.

 

Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон подаються:

1) паспорт громадянина України (для особи, яка досягла 14-річного віку) або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

У разі оформлення паспорта вперше – подається довідка про реєстрацію особи громадянином України;

2) свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави, - у разі оформлення паспорта для виїзду за кордон особі, яка не досягла 14-річного віку. Документ повинен бути офіційно перекладений українською мовою і легалізований.

3) документ, що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування громадянина України за кордоном (у разі наявності);

4) документ, що посвідчує особу законного представника, та документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника, - у разі подання документів законним представником, крім випадків, коли законним представником є один із батьків;

5) відповідні документи, що підтверджують сплату консульського збору.

6) фотокартку розміром 10 на 15 сантиметрів для внесення відцифрованого образу обличчя особи шляхом сканування. Фотокартка повинна відповідати вимогам Міжнародної організації цивільної авіації (IКAO) Doc 9303.

Для оформлення паспорта для виїзду за кордон замість втраченого або викраденого заявник також має подати:

1) паспорт громадянина України (для особи, яка досягла 14-річного віку) або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, за відсутності - його копію (у разі наявності), або надається інформація про раніше оформлені на ім’я цієї особи документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України;

2) документ (протокол, довідку тощо), виданий компетентними органами держави, в якій втрачено або викрадено паспорт для виїзду за кордон, що підтверджує факт звернення заявника з приводу його втрати або викрадення.

При обміні паспорта, якщо такий паспорт є підставою для отримання/продовження дозвільних документів на проживання в іноземній державі або в ньому наявні візи, заявник за бажанням може надати заяву про повернення паспорта для виїзду за кордон, що підлягає обміну, після його анулювання консулом.

 


СТРОКИ ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ПОРЯДОК ДОСТАВКИ ПАСПОРТІВ.

Строк виготовлення паспорта - до трьох місяців з дня подання заяви-анкети та сплати консульського збору - без урахування строків доставки.

Оформлення закордонних паспортів в Україні здійснюється централізовано.

Персоналізовані Державним центром персоналізації документів, що знаходиться в Києві, паспорти надсилаються до МЗС, яке доставляє їх до посольств та консульств України дипломатичною або командирською поштою. Регулярна доставка дипломатичної та командирської пошти в Катар з України не здійснюється.

При цьому, за письмовою заявою громадянина на ім’я якого оформляється паспорт, або за заявою його законного представника, паспорт може бути надісланий до посольства чи консульства міжнародним експрес-відправленням DHL. Така доставка здійснюється виключно за рахунок заявника або його законного представника. При цьому Посольство не несе відповідальності за належне виконання компанією DHL наданих послуг.

Вартість доставки паспорта оплачується на сайті https://dhlportal.com.ua/ виключно за допомогою платіжної карти. Після здійснення оплати квитанція у форматі PDF має бути надіслана на електронну пошту консульського відділу Посольства [email protected] для оформлення доставки і отримання подальших інструкцій.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux