16 грудня ц.р. у Торговельно-промисловій Палаті Катару (м.Доха) за сприяння Посольства України в Державі Катар відбувся українсько-катарський бізнес-форум за участі низки вітчизняних та іноземних компаній, зацікавлених у розвитку ділового співробітництва у таких галузях економіки як сільське господарство, харчова промисловість, важке машинобудування, транспорт, нафтогазова сфера тощо.
Делегація України, яку очолив Віце-президент Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) Ігор Гресь, провела розширені переговори з катарськими партнерами щодо подальших шляхів розвитку співпраці між господарюючими суб’єктами України та Катару.
Зі свого боку, катарська сторона, очолювана на заході заступником Голови Ради директорів ТПП Катару Мухаммедом Аль-Куварі, наголосила на зацікавленості як політичного керівництва Катару, так і представників ділових кіл цієї країни інтенсифікувати торговельно-економічну співпрацю з нашою державою у всіх галузях, що становлять взаємний інтерес. Особливий наголос було зроблено на інвестиційному співробітництві, як одному з перспективних напрямів комерційної взаємодії.
У ході Форуму українські компанії представили на розгляд катарських партнерів відповідні презентаційні та довідкові матеріали, надали вичерпну інформацію щодо найбільш перспективних напрямів можливої співпраці.
На завершення Форуму глава української делегації запросив катарського колегу відвідати Україну у супроводі місцевих бізнесменів для особистого ознайомлення з представленими на цьому заході українськими підприємствами та проведення ділових зустрічей з керівництвом ICC Ukraine.
У заході, який широко висвітлювався місцевими ЗМІ, взяв участь Посол України в Катарі Євген Микитенко.