• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Провідні ЗМІ Катару про інвестиційний потенціал Львівської області
Опубліковано 11 жовтня 2016 року о 13:51

10 жовтня ц.р. дві провідні арабомовні газети Катару «Аль-Шарк» та «Аль-Рая» продовжили друкувати репортажі про проведені журналістами цих видань зустрічі під час їх перебування в Україні у мм. Львів та Трускавець.
У публікаціях, що вийшли під заголовками «Величезні інвестиційні можливості для катарців у Львові та області» («Аль-Шарк») та «Україна пропонує катарцям привабливі інвестиційні можливості» («Аль-Рая»), зазначається, що Львівська область має величезний туристичний, науково-технічний та медико-рекреаційний ресурс, яким мають скористатись катарські інвестори. На сторінках зазначених газет подано інтерв’ю з Главою Львівської обласної державної адміністрації О.Синюткою, в якому він, зокрема, запросив інвесторів з Катару серйозно розглянути можливості інвестування у розвиток туристичної інфраструктури області, готельного бізнесу, лікарень, медичних центрів і санаторіїв, зокрема, відомої у країнах Перської Затоки Міжнародної клініки відновного лікування під керівництвом Героя України, проф. В.Козявкіна. 
За словами О.Синютки, м. Львів та Львівська область мають стати привабливими не лише для катарських інвесторів, але й туристів з цієї країни, враховуючи той факт, що область має сучасні санаторно-рекреаційні можливості, у т.ч. у галузі застосування новітніх методик фізіотерапевтичного лікування хворих у поєднанні з унікальними за своїми властивостями мінеральними водами.
О.Синютка наголосив на тому, що наразі керівництвом області отримано низку інвестиційних пропозицій з боку окремих держав Перської Затоки, тому Катар має стати ще однією країною, яка змогла б на конкурентних засадах та прозорих умовах взяти участь у реалізації проектів на території Львівської області. 
Обласний голова зазначив також, що Львів та область відрізняються високим ступенем безпеки, що додає їм привабливості в очах іноземних, у т.ч. близькосхідних інвесторів. О.Синютка запевнив катарських журналістів у тому, що усі іноземні інвестиції надійно захищаються законодавством України, яке, зокрема, забезпечує привабливі умови руху капіталу. За словами О.Синютки,– пишуть катарські видання, чинне законодавство України гарантує право іноземного інвестора на повернення до країни походження у вільноконвертованій валюті капіталовкладень, податків та прибутку, включаючи сплачену іноземним співробітникам заробітну плату. Законами України передбачена також процедура спрощеного відшкодування збитків іноземним інвесторам у вільноконвертованій валюті. Окремі закони, за його словами, передбачають можливість надання іноземному інвесторові гарантій терміном до 10 років на випадок змін у національному законодавстві України, які можуть негативно вплинути на вже вкладені в нашу державу іноземні інвестиції. 
Особливу увагу О.Синютка звернув на наявність в області потужних ВУЗів, зокрема заснованого у 1608 році університету ім. І.Франка. Усі вони мають славні традиції підготовки висококваліфікованих іноземних фахівців з різних держав світу у галузях медицини, інформаційних технологій та ін. 
Український посадовець, звернув, зокрема, увагу катарських журналістів до того факту, що наша держава традиційно входить у 20 світових лідерів у галузі інформаційних технологій. 
За словами О.Синютки, Львів та область активно розбудовуються, триває інтенсивна робота з розвитку транспортної інфраструктури, споруджуються нові промислові об’єкти. Частина з цих робіт реалізовуються у партнерстві з французькими, японськими, німецькими, польськими компаніями. 
Він також закликав катарську сторону вжити активних кроків для започаткування прямого авіаційного сполучення між м. Доха та мм. Київ і Львів, що значно сприятиме інтенсифікації як туристичному, так і діловому обміну. Крім цього, О.Синютка закликав громадян Катару та інших держав Перської Затоки приїжджати до Львова та області, де вони знайдуть всю необхідну інфраструктуру та якісні послуги.
Окремим блоком газети висвітлюють візит журналістів до м.Трускавець та Міжнародної клініки відновного лікування (МКВЛ) під керівництвом проф. В.Козявкіна. У ньому йдеться про авторську методику цього видатного українського ученого-медика щодо лікування неврологічних захворювань та, насамперед, дитячого церебрального паралічу. Було зазначено також бажання і готовність МКВЛ заснувати подібну регіональну клініку у м. Доха, для чого є усі необхідні передумови та, насамперед, потреба й інтерес з боку катарського уряду. В.Козявкін наголосив на зацікавленості МКВЛ у розвитку за підтримки інвесторів з Катару та інших держав Перської Затоки наявної на базі зазначеної клініки інфраструктури та об’єктів. 
Він також зауважив, що МКВЛ має досвід успішного лікування понад 60 тис. іноземних хворих з різних країн Аравійського півострова, Німеччини,Австрії, Швейцарії, Франції, США та ін.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux